Print Send som e-post Del på Facebook

 Ansatte & Styret

 

 

Ansatte

Eivind Andersen

Adm. direktør

Mobil: 951 47 279

eivind@ohif.no

 

Hilde Bergh

Kommunikasjonssjef

Mobil: 412 08 068

hilde@ohif.no

Styret

Espen Lynghaug

styreleder

Mob: 97 58 64 95

espen.lynghaug@nhomd.no

Anne Cathrine Hagen

nestleder og snekkermester

Mob: 934 22 566

achagen@broadpark.no

Anders Larmerud

Medlem og rørleggermester

Mob: 950 41 746

anders@ref.no

Silje H. Gulliksen

medlem og frisør

Mob: 957 85 638

silje.gulliksen@adamogeva.no

Torstein Lium

medlem og tømrermester

Mob: 913 45 780

tomrermester@torsteinlium.no

 

Per Christian Samson

medlem og bedriftsmedlem

Mob: 951 48 687

pc@samson.no

 

Uropatruljen fra Trondheim hos OHIF
Torsdag 8. juni ble Håndverkerforeningenes Forum Arrangert i Håndverkersalen. Dette er e ...
Uropatruljen fra Trondheim hos OHIF
Fag- og Svennbrevutdeling i Oslo Rådhus 23. mai 2017
Vårens vakreste eventyr er utdelingen av fag- og svennebrev i Oslo Rådhus. 270 ferske fa ...
Fag- og Svennbrevutdeling i Oslo Rådhus 23. mai 2017
Oslomodellen for et mere seriøst arbeidsmarked
Oslo Kommune lanserte Oslomodellen 19. mai 2017. Med Raymond Johansen (Byrådsleder Ap), R ...
Oslomodellen for et mere seriøst arbeidsmarked