Print Send som e-post Del på Facebook

 Ansatte & Styret

 

 

Ansatte

Eivind Andersen

Adm. direktør

Mobil: 951 47 279

eivind@ohif.no

 

Hilde Bergh

Kommunikasjonssjef

Mobil: 412 08 068

hilde@ohif.no

Styret

Espen Lynghaug

styreleder

Mob: 97 58 64 95

espen.lynghaug@nhomd.no

Anne Cathrine Hagen

nestleder og snekkermester

Mob: 934 22 566

achagen@broadpark.no

Anders Larmerud

Medlem og rørleggermester

Mob: 950 41 746

anders@ref.no

Silje H. Gulliksen

medlem og frisør

Mob: 957 85 638

silje.gulliksen@adamogeva.no

Torstein Lium

medlem og tømrermester

Mob: 913 45 780

tomrermester@torsteinlium.no

 

Per Christian Samson

medlem og bedriftsmedlem

Mob: 951 48 687

pc@samson.no

 

OHIF i Dagens Næringsliv
OHIF uttaler seg i Dagens Næringsliv i dag. DN 04.04.18 ...
OHIF i Dagens Næringsliv
Bilder fra årskonferansen
...
Bilder fra årskonferansen
En uhøytidelig film fra årskonferansen
Det var stort oppmøte og god stemning da OHIFs Årskonferanse "En åpen økonomi skal væ ...
En uhøytidelig film fra årskonferansen